Edyta:
Pani Sylwia jest bardzo zaangażowanym i kompetentnym nauczycielem. Prowadzone przez nią zajęcia są ciekawe i angażujące dla uczniów. Potrafi w sposób przystępny przekazać wiedzę, wykorzystując różne metody i narzędzia dydaktyczne. Doskonale współpracuje z rodzicami, tworząc pozytywne środowisko uczenia się. Ponadto, Pani Sylwia wykazuje się wysokim poziomem profesjonalizmu i dbałością o rozwój uczniów.
Karolina Kosek:
Uwielbiam kreatywne podejście do nauki, dzięki temu zapamiętywanie odbywa się mimo chodem i na dłużej zostaje w głowie. Dlatego bardzo lubię szkołę Langsense

Iwona Kasprzak:
Ciekawe i niepowtarzalne lekcje dopasowane do profilu studenta. Wyjście ze schematu książki z ćwiczeniami.
Efektywny i miło spędzony czas.
